fbpx
Бесплатна достава на нарачки за Скопје над 1600 денари (Центар, Карпош, Аеродром, К. Вода) и бесплатна достава на нарачки над 4300 денари низ Македонија.

Историјата за Martini

Откријте сè за неверојатната 150-годишна историја на Мартини, неговата трајна популарност, разновидноста на производите . Мартини е познат италијански бренд…

Прочитај повеќе

Што е КАМПАРИ?

Што е Кампари? Campari е аперитив произведен од италијанската компанија Gruppo Campari. Аперитив е ликер кој најчесто се конзумира пред оброк…

Прочитај повеќе

Кошничка

Најави се

Создади сметка
Назад на врвот