fbpx
Бесплатна достава на нарачки за Скопје над 1600 денари (Центар, Карпош, Аеродром, К. Вода) и бесплатна достава на нарачки над 4300 денари низ Македонија.
Вино Маркет на Gin Lane Festival

Најлуксузното и премиум искуство на Gin Lane Festival на 8-ми јуни, сабота, се дополнува со присуството на Вино Маркет, единствениот продавач на џин, водка и текила пијалоци на овој престижен настан. Вино Маркет е позната продавница за алкохолни пијалоци која нуди луксузни и премиум брендови, а овој пат се појавува на Gin Lane Festival со најдоброто од својата понуда.

На Gin Lane Festival, Вино Маркет ќе ги претстави најелегантните и најквалитетните алкохолни пијалоци кои ги носи на пазарот. Оваа продавница е позната по својата висока репутација и богата понуда на водка, текила, џин и други пијалоци, што ги чини идеален избор за сите љубители на рафиниран вкус и луксузно искуство.

Skopje City Mall го покрива своeто плато со второто издание на Gin Lane Festival, каде што почетокот е закажан за 19:00 часот. Секој посетител ќе има можност да ужива во богатата понуда на одлични пијалоци од Вино Маркет, истовремено уживајќи во атмосферата на настанот.

Освен уживањето во разновидните вкусови што ќе бидат на располагање за дегустација, посетителите и учесниците ќе имаат можност да ги купат своите омилени пијалоци по промотивни цени од Вино Маркет. Ова е одлична можност за сите љубители на жестоките пијалоци да се снабдат со најквалитетните и најексклузивни брендови на пазарот.

Со Вино Маркет на Gin Lane Festival, вашето искуство на овој настан ќе биде уште поосвежено и уникатно. Присуството на овој продавач гарантира уживање во најдоброто што пазарот на алкохолни пијалоци нуди, истовремено создавајќи незаборавни моменти за сите посетители.

Секој кој ќе го посети покривното плато на Skopje City Mall на 8-ми јуни ќе има можност да се потопи во светот на премиум пијалоците, да ги истражи нивните вкусови и да ужива во уникатните ароми.

Оваа година, Gin Lane Festival се очекува да биде уште поголем и поуспешен, со уште побогата понуда на пијалоци и забавни активности за сите посетители. Со Вино Маркет како дел од настанот – подгответе се за вистинско уживање во светот на луксузот и премиум пијалоците! Не пропуштајте можност да го искусите ова незаборавно издание на Gin Lane Festival со Вино Маркет!

Напишете коментар

Кошничка

Најави се

Создади сметка
Назад на врвот