POPOV KOSHARISTE ROSE 0.75L

540 ден

На залиха

POPOV KOSHARISTE ROSE 0.75L

Боја

Розе

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “POPOV KOSHARISTE ROSE 0.75L”