-5%

TIKVES WIENRY BAROVO TEMJANIKA 0.75L

920 ден

На залиха

TIKVES WIENRY BAROVO TEMJANIKA 0.75L

Сорта на Грозје

Темјаника

Вино Брендови
Боја

Бело

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVES WIENRY BAROVO TEMJANIKA 0.75L”
Категории ,