TIKVES BELA VODA ZILAVKA 0.75L

770 ден

На залиха

TIKVES BELA VODA ZILAVKA 0.75L

Боја

Бело

Вино Брендови
Сорта на Грозје

Жилавка

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVES BELA VODA ZILAVKA 0.75L”
Категории ,