-7%

LAZAR PINOT GRIGIO SPECIAL EDITION 0.75L

509 ден

  • Арома:
    • бели дудинки,
    • зелено јаболко,
    • лозарска праска,
    • бели цвеќиња.
  • Алкохол: 13,8%

На залиха

Боја

Бело

Вино Брендови
Сорта на Грозје

Пино Гриџо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “LAZAR PINOT GRIGIO SPECIAL EDITION 0.75L”