BOVIN SV. TRIFUN FINE RAKIJA 0.5L

620 ден

  • Нето: 500 мл.
  • Алкохол: 45%

На залиха

BOVIN SV. TRIFUN FINE RAKIJA 0.5L

Bovin Fine Rakija претставува карактеристичен бленд произведен од вино од сопствените насади. Хармонична е и добро балансирана, со овошен и мазен вкус. Се служи како аперитив или дигестив.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN SV. TRIFUN FINE RAKIJA 0.5L”