JAMESON BLACK BARREL GLASS PACK 0.7L

2550 ден

На залиха

JAMESON BLACK BARREL WHISKEY GLASS PACK 0.7L

Виски Џејмисон блек барел 0.7 со 2 автентични брендирани чаши Блек барел.
Идеален пакет за подарок

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “JAMESON BLACK BARREL GLASS PACK 0.7L”