1390 ден

  • Шкотско Виски
  • Нето: 1 литар
  • Алкохол:40%

На залиха

WHISKEY J&B 1L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “J&B RARE WHISKEY 1L”