1870 ден

  • Ирско Виски
  • Нето: 1 литар

 

На залиха

IRISH WHISKEY TULAMUR DEW 1L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TULLAMORE DEW WHISKEY 1L”