BOVIN SV. TRIFUN PREMIUM RAKIJA 0.5 L

710 ден

  • Нето: 500 мл.
  • Алкохол: 45%

На залиха

BOVIN SV. TRIFUN PREMIUM RAKIJA 0.5 L

Бовин Премиум Ракија е специјална мешавина направена од бели вина. Хармоничен со зрел вкус и примамлива арома на карамела, тутун и чоколадо. Да се ​​служи како аперитив или дигестив.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOVIN SV. TRIFUN PREMIUM RAKIJA 0.5 L”