CHIVAS REGAL WHISKY 12Y 4.5L

16490 ден

На залиха

CHIVAS REGAL WHISKY 12Y 4.5L

Уникатно големо паковање од Виски Чивас Регал 12 год. од 4.5литри со постоље спакуван во оргинална кутија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHIVAS REGAL WHISKY 12Y 4.5L”