MONKEY SHOULDER WHISKY 0.7L

2130 ден

  • Шкотско Малт Виски
  • Нето: 700 мл.
  • Алкохол: 40%

На залиха

MONKEY SHOULDER WHISKY 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “MONKEY SHOULDER WHISKY 0.7L”