800 ден

На залиха

MONIN IRISH SYRUP 0.7L

  • Вкус: Арома на карамел и кафе со путер, кремасто, печено кафе на непцето.
  • Се користи во пијалоци на база на кафе, топли чоколади и топли пијалоци, милкшејкови, фрапе и десертни пијалоци
  • Користете 15-20 ml по порција за топли пијалоци, 10-25 ml за коктели, 20-30 ml за фрапе и милкшејк, во зависност од рецептот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “MONIN IRISH SYRUP 0.7L”