VILLA CARDEA ITALIAN GRAPPA DI MOSCATO 0.5L

590 ден

Нема на залиха

VILLA CARDEA ITALIAN GRAPPA DI MOSCATO 0.5L

Оваа Италијанска грапа ракија се карактеризира со мек и умерено зачинет вкус, придружен со овошен и цветен мирис типичен за оваа лоза.

Алкохол 40%

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VILLA CARDEA ITALIAN GRAPPA DI MOSCATO 0.5L”