849 ден

  • Нето: 700мл
  • Алкохол: 40%

На залиха

TAKOVO DUNJA RAKIJA 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TAKOVO DUNJA RAKIJA 0.7L”