TAKOVO VILJAMOVKA RAKIJA 0.7L

1080 ден

  • Нето: 700мл
  • Алкохол: 40%

На залиха

TAKOVO VILJAMOVKA RAKIJA 0.7L
ТАКОВО ВИJАМОВКА е една од најпознатите српски брендови.Добро познатото зелено шише во 
облик на круша го освои не само српскиот, туку и меѓународниот 
пазар.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TAKOVO VILJAMOVKA RAKIJA 0.7L”