STARRA ZOLTA PREMIUM RAKIJA 1L

650 ден

STARRA ZOLTA PREMIUM BARIK RAKIJA 1L

На залиха

STARRA ZOLTA PREMIUM BARIK RAKIJA 1L

Направена по стар македонски рецепт.
Сите токсини и нечистотии се елиминари при филтрирање во природни филтри од активен јаглен, затоа пијалокот се одликува со нежен вкус, префинет мирис и златна боја со меки дабови тонови.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “STARRA ZOLTA PREMIUM RAKIJA 1L”