TAKOVO RAKIJA SLJIVOVICA 0.75L

900 ден

  • Нето: 750 мл.
  • Производител: Таково
  • Алкохол: 40%
  • Сливова Ракија

Сливова Ракија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TAKOVO RAKIJA SLJIVOVICA 0.75L”