IMAKO BOHEMIAN BROTHERHOOD XO 0.7L

3550 ден

На залиха

IMAKO BOHEMIAN BROTHERHOOD XO 0.7L

Bohemian Brotherhood е извонредно бренди зреено во дабови буриња 10 години, со јачина од 40% алкохол. Со интензивна килибарна боја, Bohemian Brotherhood има многу богат вкус и содржи комплексна арома од суво овошје и топли зачини кои се потенцирани со префинети вкусови од карамела, јатки и тутун. Апсолутно извонредо зреено бренди!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “IMAKO BOHEMIAN BROTHERHOOD XO 0.7L”