-5%

SMIDGIN ORIENT 0.7L + 2 PASABAHCE ELYSIA 500ml GLASS

2290 ден

SMIDG!N ORIENT 0.7L + 2 PASABAHCE ELYSIA 500ml GLASS

Промоција на Смидџин Ориент + 2 чаши за џин/коктел Пасабахче Елисиа 500мл + КУТИЈА

  • 1х Смидџин Ориент
  • 2хчаши Пасабахче Елисиа 500мл.
  • 1хКутија за Смидџин со чаши

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “SMIDGIN ORIENT 0.7L + 2 PASABAHCE ELYSIA 500ml GLASS”