BEEFEATER GIN BLOOD ORANGE 0.7L

990 ден

BEEFEATER GIN BLOOD ORANGE 0.7L

  • Нето: 700мл.
  • Алкохол: 37,5%

На залиха

BEEFEATER GIN BLOOD ORANGE 0.7L

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BEEFEATER GIN BLOOD ORANGE 0.7L”