PASABAHCE TIMELESS COCKTAIL 4 GLASS 500ml

1190 ден

  • Уникатни високи чаши на столче за Коктел
  • Капацитет: 500 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Пасабахче Турција

На залиха

  • Уникатни високи чаши на столче за Коктел
  • Капацитет: 500 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Пасабахче Турција
Типови чаши

Чаши за џин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE TIMELESS COCKTAIL 4 GLASS 500ml”
Категории ,