PASABAHCE LEAFY BIG 450ml 4 set

800 ден

 • Комплет 4 чаши од 450 мл.
 • Направени од силикатно стакло.
 • Производител: Пасабахче – Турција
 • Најнов модел – LEAFY BIG за Коктели
 • Капацитет: 450 мл.
 • Материјал: Силикатно Стакло
 • Пакувањето содржи 4 чаши
 • Потекло: Турција

На залиха

 • Комплет 4 чаши од 450 мл.
 • Направени од силикатно стакло.
 • Производител: Пасабахче – Турција
 • Најнов модел – LEAFY BIG за Коктели
 • Капацитет: 450 мл.
 • Материјал: Силикатно Стакло
 • Пакувањето содржи 4 чаши
 • Потекло: Турција
Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE LEAFY BIG 450ml 4 set”
Категории ,