PASABAHCE TIMELESS 4Glass Set

699 ден

  • Уникатни високи чаши за Коктел
  • Најнов модел
  • Капацитет: 365 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Турција

Нема на залиха

PASABAHCE TIMELESS 4Glass Set 365мл.

Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE TIMELESS 4Glass Set”
Категории ,