VENEC WINERY MADŽUN

360 ден

  • Дисански Маџун
  • Нето: 430 грама

Нема на залиха

VENEC WINERY MADŽUN

Дисански Маџун од Венец

Произведен од повеќе видови на асталски сорти на грозје.
Нето 430 грама.

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “VENEC WINERY MADŽUN”
Категории ,