TORMARESCA CALAFURIA NEGROAMARO SALENTO 0.75L

1290 ден

TORMARESCA CALAFURIA NEGROAMARO SALENTO 0.75L

Нема на залиха

TORMARESCA CALAFURIA NEGROAMARO SALENTO 0.75L

Боја

Розе

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TORMARESCA CALAFURIA NEGROAMARO SALENTO 0.75L”
Категорија