TIKVES WINERY BAROVO WHITE 0.75L

2090 ден

На залиха

TIKVES WINERY BAROVO WHITE 0.75L

Боја

Бело

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVES WINERY BAROVO WHITE 0.75L”
Категории ,