-8%

TIKVES WIENRY BAROVO ROSE 0.75L

849 ден

На залиха

TIKVES WIENRY BAROVO ROSE 0.75L

 

Боја

Розе

Сорта на Грозје

Каберне Совињон, Мерло, Сира

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “TIKVES WIENRY BAROVO ROSE 0.75L”
Категории , ,