RAMON BILBAO GRAND RESERVA 0.75L

1430 ден

На залиха

RAMON BILBAO GRAND RESERVA 2015 0.75L

Боја

Црвено

Земја на потекло

Шпанија

Сорта на Грозје

Темпранило

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “RAMON BILBAO GRAND RESERVA 0.75L”
Категории ,