ASTORIA PROSECCO TREVISO 0.75L

950 ден

На залиха

ASTORIA PROSECCO TREVISO 0.75L

Боја

Бело, Розе

Сорта на Грозје

Глера

Земја на потекло

Италија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “ASTORIA PROSECCO TREVISO 0.75L”