ASTORIA PROSECCO BRUT 0.75L

760 ден

На залиха

ASTORIA PROSECCO BRUT 0.75L

 

Боја

Бело, Пенливо

Сорта на Грозје

Глера

Земја на потекло

Италија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “ASTORIA PROSECCO BRUT 0.75L”
Категории ,