-6%

POPOV WINERY CARMENERE GRAND RESERVE 0.75L

1290 ден

На залиха

POPOV WINERY CARMENERE GRAND RESERVE 0.75L

Боја

Црвено

Сорта на Грозје

Карменер

Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “POPOV WINERY CARMENERE GRAND RESERVE 0.75L”