LOUIS ROEDERER ROSE 0.75L

4320 ден

  • Нето:750мл
Боја

Пенливо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “LOUIS ROEDERER ROSE 0.75L”
Категорија