CALANICA CHARDONNAY 0.75L

976 ден

CALANICA CHARDONNAY 0.75L

Нема на залиха

CALANICA CHARDONNAY 0.75L

Сорта на Грозје

Шардоне

Боја

Бело

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CALANICA CHARDONNAY 0.75L”
Категорија