DOM PERIGNON vintage 2003

58990 ден

DOM PERIGNON vintage 2003

Dom Perignon vintage 2003 with box

Боја

Шампањ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DOM PERIGNON vintage 2003”
Категории ,