DOM PERIGNON vintage 2003

53,990 ден

DOM PERIGNON vintage 2003

Нема на залиха

Dom Perignon vintage 2003 with box

Боја

Шампањ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “DOM PERIGNON vintage 2003”
Категории ,