GIFT WHISKY SET WOOD BOX CHESS 5 in 1

1490 ден

Нема на залиха

Виски сет со дрвена кутија шах 5 во 1

  • Дрвена кутија со шах коцки
  • шах мали фигури
  • метално шише за виски
  • повеќенаменски отварач
  • мала чаша за виски

Сетот е спакуван во дрвена уникатна кутија. Идеално за подарок.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “GIFT WHISKY SET WOOD BOX CHESS 5 in 1”
Категории ,