PASABAHCE COCTAIL SET 4

749 ден

 • Уникатни чаши со постоље за Коктели
 • Најнов модел
 • Капацитет: 230 мл.
 • Материјал: Стакло
 • Пакувањето содржи 4 чаши
 • Потекло: Турција

Нема на залиха

 • Уникатни чаши за Коктели
 • Најнов модел Timeless
 • Капацитет: 230 мл.
 • Материјал: Стакло
 • Пакувањето содржи 4 чаши
 • Потекло: Турција
Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE COCTAIL SET 4”
Категории ,