BORMIOLI ROCCO BARTENDER whiskey SET

1890 ден

Комплетот содржи:

  • Виски декантер шише 780 мл + 6 чаши за виски Бартендер 370мл

На залиха

  • Декоративен комплет виски од 7 парчиња, содржи: 6 чаши виски, капацитет: 370ml
    и 1 шише виски со затворач, капацитет: 78 cl (780 ml).
  • Италијански бренд – Бормиоли

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BORMIOLI ROCCO BARTENDER whiskey SET”