1190 ден

WINE BOX SET 5 IN 1

На залиха

WINE BOX SET 5 in 1

Уникатна дрвена кутија за вино со додатоци:

Содржи:

  • Метален Штопцигер
  • Метален затворач за вино
  • Винска Јака
  • Вински пурер
  • Уникатна дрвена кутија обложена постава

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “WINE BOX SET 5 IN 1”