PASABAHCE TIMELESS 4glass set 470ml

1020 ден

PASABAHCE TIMELESS 4glass set 470ml

Нема на залиха

PASABAHCE TIMELESS 4glass set 470ml

  • Уникатни високи чаши за Коктел
  • Капацитет: 470 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Пасабахче Турција
Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE TIMELESS 4glass set 470ml”
Категории ,