BOHEMIA CRYSTALEX SYLVIA GRAPPA 65ml SET

990 ден

  • Бохемија Кристалекс – Чешки бренд
  • Материјал: Кристал
  • Кристални чаши за ракија
  • Погодни за илјадници циклуси за миење во машина на садови
  • Висока механичка отпорност оценета во согласност со техничките стандарди на ЕУ
  • Капацитет: 65 мл.
  • Пакување: Сет од 6 чаши

На залиха

BOHEMIA CRYSTALEX SYLVIA GRAPPA 65ml SET

Премиум кристални чаши за ракија од Бохемија сет 6.

Типови чаши

Чаши за Ракија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOHEMIA CRYSTALEX SYLVIA GRAPPA 65ml SET”
Категории ,