-30%

350 ден

  • Факелмен – Германски бренд
  • Материјал: Метал и ПВЦ
  • Штопцигер-вински отварач

На залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “FAKELMANN WINE CORKSCREW”