PASABAHCE ELYSIA COCTAIL 500ml set4

1190 ден

На залиха

PASABAHCE ELYSIA COCTAIL 500ml set4

  • Уникатни високи чаши за Коктел
  • Најнов модел
  • Капацитет: 500 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Турција
Типови чаши

Чаши за коктели, Чаши за џин

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ELYSIA COCTAIL 500ml set4”
Категории ,