PASABAHCE ELYSIA COCTAIL 4GLASS

1,300 ден

  • Уникатни високи чаши за Коктел
  • Најнов модел
  • Капацитет: 500 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Турција

Нема на залиха

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ELYSIA COCTAIL 4GLASS”
Категории ,