BOHEMIA ANSER WHITE WINE 440ml

1200 ден

На залиха

BOHEMIA ANSER WHITE WINE 440ml

Сет од 6 кристални чаши од Бохемија Ансер за бело вино со капацитет од 440мл. 

Типови чаши

Чаши за вино

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “BOHEMIA ANSER WHITE WINE 440ml”
Категории ,