PASABAHCE ELYSIA 445ml COCTAIL SET 4

759 ден

  • Уникатни високи чаши за Коктел
  • Најнов модел
  • Капацитет: 445 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за Коктел
  • Потекло: Турција

Нема на залиха

PASABAHCE ELYSIA COCTAIL SET 445ml.

Типови чаши

Чаши за коктели

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE ELYSIA 445ml COCTAIL SET 4”
Категории ,