PASABAHCE TIMELESS OUZO 4 GLASS 180ml

590 ден

На залиха

PASABAHCE TIMELESS OUZO 4 GLASS 180ml

  • Капацитет: 180 мл.
  • Материјал: Стакло
  • Пакувањето содржи 4 чаши за УЗО
  • Потекло: Пасабахче Турција
Типови чаши

Чаши за Узо

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “PASABAHCE TIMELESS OUZO 4 GLASS 180ml”
Категории ,