-9%

499 ден

  • Арома:
    • грејфрут,
    • зрел ананас,
    • манго,
    • хербални тонови (жалфија и путер).
  • Алкохол: 14,5%

На залиха

Боја

Бело

Сорта на Грозје
Вино Брендови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “LAZAR CHARDONNAY SPECIAL EDITION 0.75L”