CHAMPAGNE KRUG GRAND
CUVEE GIFT BOX 0.75L

24,850 ден

CHAMPAGNE KRUG GRAND<br>CUVEE GIFT BOX 0.75L

Боја

Шампањ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHAMPAGNE KRUG GRAND
CUVEE GIFT BOX 0.75L”
Категорија