CHAMPAGNE KRUG GRAND
CUVEE GIFT BOX 0.75L

24,950 ден

Нема на залиха

CHAMPAGNE KRUG GRAND CUVEE GIFT BOX 0.75L

Боја

Шампањ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе оцените “CHAMPAGNE KRUG GRAND
CUVEE GIFT BOX 0.75L”
Категории ,